Kurumsal 2017-06-06T09:28:56+00:00

Parr Aydınlatma

Hakkında

Konusunda deneyimli kadrosu ile ihtiyaçlara ve isteklere paralel, estetik çözümleri ile mimariye uyumlu, ekonomik ama verimli düşünen Parr Aydınlatma sektördeki her ihtiyaca en iyi sonuç hedefi ile yola çıkmıştır.

İç mekan aydınlatma, peyzaj aydınlatması veya cephe aydınlatması konusundaki tecrübesine güvenini zengin ürün seçeneği ile birleştirerek proje ve uygulama aşamalarında her zaman yol gösterici olmayı benimsemiştir. En uygun armatürleri seçerek uygulama yerleşimini, aydınlatma hesaplarını ve nasıl bir görüntü oluşacağını örnekleri ile size sunar. Demonstrasyon hizmeti sayesinde istenilen durumlarda projenizin bitmeden nasıl görüneceği konusunda size ipuçları sağlar. Bir çok kaliteli ithal ve yerli marka ile temsilcilik olarak çalışan Parr Aydınlatma ile ayrıca tamamen size veya projenize özel tasarlanıp üretilen armatürler yaratarak çalışabilirsiniz.

Sonuçta örnek projeler yaratacağından emin olan anlayışımız satış sonrasında da montaj süpervizörlüğü, garanti süresince destek gibi hizmetler ile yanınızda olmaya devam edecek.

MİSYON

Misyonumuz, hizmetlerimizi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapmak anlayışına dayanır. Değisimlere ayak uyduran, gelişen teknolojiyi takip eden, sektörel yeniliklere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir faaliyet ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahiptir.

VİZYON