Loading...
ACIBADEM HASTANESİ 2017-10-19T14:48:38+00:00

Project Description

ACIBADEM HASTANESİ, ALTUNİZADE

 

İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, yapılan marka değerlendirme sonuçları ve sektörde ulaştığı konum itibariyle Türkiye’nin en değerli özel sağlık kuruluşudur.  Donanımlı çalışanları, ileri teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Bugün Acıbadem’i, yalnızca tanı ve tedavi hizmeti veren bir kurum olarak tanımlamak mümkün değildir. Acıbadem Sağlık Grubu, hastane ve tıp merkezlerinin yanı sıra destek hizmet şirketleri ile sağlığın her alanında “360 derece” hizmet üretmektedir. Özgün olarak geliştirilen entegre modelle hizmetlerini sürdüren Acıbadem, bu haliyle sağlıkta özel bir ekosistem yaratmıştır.

 

Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Altunizade Hastanesi, hasta ve hasta yakınları için mimarisinden altyapısına, laboratuvarından polikliniklerine kadar tüm sağlık hizmetlerinin ayrıntılı olarak planlanıp konumlandığı bir hastane. Hasta güvenliğinin ve konforunun ön planda tutulduğu Acıbadem Altunizade, birçok yenilikçi hizmeti ile dikkat çekiyor.

Türkiye’nin hızla büyüyen sağlık sektöürünün öncüsü Acıbadem Proje Yönetiminin tasarladığı Altunizade Acıbadem Hastanesinin aydınlatma tasarımı modern çizgiler ile Parr Aydınlatma proje ekibi tarafından yapıldı.

Proje Detayları

Tarihi

December 13th, 2016

 

Müşteri
Acıbadem Proje Yönetimi

 

Proje Tipi

Dış Mekan Aydınlatma

 

Proje Galerisi